Wizyta mechanika w grupie I

      Możliwość komentowania Wizyta mechanika w grupie I została wyłączona

Niedawno naszą grupę odwiedził mechanik – tata bliźniaków, Daniela i Dawida, pan Zbigniew Sopala. Pan Zbigniew pracuje w Kleszczowie, w warszawskiej firmie G-DRILLING S.A., która swoją renomę zbudowała na rynku wiertniczym.

Nasz gość ciekawie opowiadał o swojej trudnej i odpowiedzialnej pracy, a także  zaprezentował swój strój roboczy, kask chroniący głowę, rękawicę i okulary ochronne na różne pory roku. Poza tym, pokazał nam na zdjęciach maszyny, z którymi ma do czynienia w pracy. Jednak największą atrakcją była rozbudowana skrzynka z narzędziami. Każdy miał okazję dotknąć lub wypróbować jakieś narzędzie. 

Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi za słodkości oraz miłą i pouczającą wizytę!

K. Ratajczyk z koleżankami