WALENTYNKI- II GRUPA

      Możliwość komentowania WALENTYNKI- II GRUPA została wyłączona

15 lutego 2021 roku był dla NASZEJ GRUPY prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. W szatni powstała grupowa POCZTA WALENTYNKOWA (skrzynka na listy), gdzie dzieci miały za zadanie wykonać walentynki dla koleżanki lub kolegi z grupy i wrzucić ją do skrzynki.

Dzieci przy piosence Pawła Drozdy pt. „Małe serduszko” wesoło zatańczyły z okazji Walentynek. Przedszkolaki szczerze i otwarcie okazywały radość i sympatię w stosunku do innych, a następnie otworzyliśmy naszą skrzynkę Walentynkową. Wypadło z niej mnóstwo kartek i karteczek, pięknie ozdobionych i własnoręcznie wykonanych przez dzieci. Walentynkę otrzymały również panie od niektórych dzieci.

Widać było uśmiechy i radość oraz wiele spontanicznych emocji i pozytywnych uczuć. Dzieci razem bawiły się, a na koniec malowały Misia z serduszkiem.

Dziękuję Pani Magdalenie Juśkiewicz PRACOWNIA FLORYSTYCZNA POLENKA za ufundowanie balonów z helem.

 

ANNA SMOLAREK