Szynszyla i chomik w grupie III

      Możliwość komentowania Szynszyla i chomik w grupie III została wyłączona

1 marca gościliśmy w naszej grupie Nadię Lech oraz Oliwię Studzińską. Dziewczynki przyniosły do przedszkola swoje ukochane zwierzątka, którymi wspaniale opiekują się na co dzień. Nadia opowiedziała dzieciom o szynszyli Szyszce, która już kilka miesięcy temu odwiedziła naszą grupę. Oliwia natomiast przedstawiła swojego chomika o imieniu Bella. Dzięki wizycie dziewczynek dzieci dowiedziały się czym odżywiają się wspomniane zwierzęta i jaki prowadzą tryb życia. Przedszkolaki miały również okazję zobaczyć szynszylę w kąpieli. Ku ich zaskoczeniu Szyszka wcale nie kąpała się w wodzie, lecz w …. piasku 🙂

Serdecznie dziękujemy Nadii i Oliwii za wizytę w naszej grupie.

Justyna Jaśkiewicz