Święto Rodziny/ Pasowanie na przedszkolaka- grupa IV

      Możliwość komentowania Święto Rodziny/ Pasowanie na przedszkolaka- grupa IV została wyłączona

21 czerwca 2022r. w grupie IV „Żółtej” bardzo uroczysty dzień: Święto Rodziny połączone z pasowaniem na przedszkolaka z udziałem rodziców.

Mamo, Tato!Razem z Wami w świat bezpiecznie wyruszamy. Dziękujemy Wam za wszystko, dobrze, że jesteście blisko ” ❤️💐Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z oficjalnej części święta-  z okazji Dnia Rodziny.

 

Po części artystycznej, dzieci obiecały przyszedł czas na uroczyste pasowanie: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania.

Joanna Szcześniak, Sylwia Stępińska, Katarzyna Mikulska, s. Anna Antkowiak