ŚWIĘTO RODZINY- GRUPA IV

      Możliwość komentowania ŚWIĘTO RODZINY- GRUPA IV została wyłączona

Są takie dni w kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie, na które czekają z wypiekami na twarzy i chciałyby bardzo, aby były najpiękniejszymi dniami w całym przedszkolnym roku to Święto Mamy i Taty.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

W naszym przedszkolu ten wyjątkowy dzień odbył się 13 czerwca 2019 r. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych.  Rodzice przygotowali także dla dzieci występ-przedstawili „Rzepkę”. Był to czas na życzenia, radość i wzruszenia.

Wychowawcy