SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI Z OSP SZCZERCÓW

      Możliwość komentowania SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI Z OSP SZCZERCÓW została wyłączona

9 maja gościliśmy w naszej placówce strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczercowie. Podczas spotkania zaproszeni goście w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli przedszkolakom  o pracy strażaka. Dzieci uzyskały bardzo wiele ważnych informacji dotyczących zasad bezpieczeństwa, dowiedziały się z czego składa się strój strażaka, poznały sprzęt jakim strażacy posługują się na co dzień . Maluchy dowiedziały się również o tym, że strażacy nie tylko gaszą pożary ale usuwają także skutki wypadków i pomagają poszkodowanym. Spotkanie zakończyło się pokazem wozu strażackiego oraz sprzętu gaśniczego, co wywołało u dzieci najwięcej emocji. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie i przekazanie dzieciom tak cennej wiedzy.

Sylwia Stępińska, Joanna Szcześniak, Justyna Jaśkiewicz