Spotkanie z ratownikiem medycznym

      Możliwość komentowania Spotkanie z ratownikiem medycznym została wyłączona

17- 18 maja  nasze przedszkole odwiedziła Pani Beata Kaczmarek, która jest ratownikiem  medycznym. Tego dnia dzieci dowiedziały się czym zajmuje się ratownik oraz dyspozytor, kiedy należy wezwać karetkę, jak udzielić pomocy osobie nieprzytomnej czy rannej. Przedszkolaki uczyły się jak wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową oraz jak opatrzyć ranę. Na zakończenia spotkania wszystkie dzieci otrzymały pluszowego misia „Ratownika” oraz certyfikaty uczestnictwa w zajęciach. Dziękujemy Pani Beacie za przekazanie tak cennej wiedzy naszym przedszkolakom.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA SPOTKANIA DLA DZIECI :

DYREKCJI WYDZIAŁU ZDROWIA ŁÓDZKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO W ŁODZI

KIEROWNIKOWI DYSPOZYTORNI MEDYCZNEJ- PANI JUSTYNIE WIDERSKIEJ

ZASTĘPCY KIEROWNIKA DYSPOZYTORNI MEDYCZNEJ- PANI AGNIESZCE HRYNIEWICZ

ANNA SMOLAREK

Grupa IV