Propozycje zabaw dla grupy I 30.03.2020

      Możliwość komentowania Propozycje zabaw dla grupy I 30.03.2020 została wyłączona

W tym dniu przygotowałyśmy dla Państwa kilka propozycji zabaw. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie się bawić.

Zabawa naśladowcza „Na wiejskim podwórku”
Przebieg: Dzieci biegają po dywanie. Zatrzymują się i na hasło: Pieski – chodzą na czworakach i naśladują szczekanie psa. Na hasło: Koniki – biegną, zatrzymują się i grzebią kopytkiem. Na hasło: Koguty – stają na jednej nodze i naśladują pianie koguta. Dalsza część zabawy zależy od Was i Waszych pomysłów, może pamiętamy jeszcze jakieś inne zwierzęta mieszkające na wsi?

https://www.przedszkola.edu.pl/

A wspólne ćwiczenia dziś będą wyglądały tak:

Zachęcamy też do kolorowania lub wydzierania kolorowym papierem obrazka:

Myślę, że doskonale znacie tę piosenkę 🙂

 

Życzymy jak zawsze udanej zabawy.

A. Bugajska i K. Ratajczyk