Prawa Dziecka z UNICEF w grupie III

      Możliwość komentowania Prawa Dziecka z UNICEF w grupie III została wyłączona

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Data ta upamiętnia podpisanie najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka.

Z tej okazji nasze przedszkole przystąpiło do akcji UNICEF dotyczącej Praw Dziecka.

Dzieci z  grupy III- 19 listopada 2022r. zgodnie z sugestią UNICEF przyszły ubrane na kolor niebieski.  Obejrzeliśmy W rozmowie film edukacyjny „Karolek oraz prawa i obowiązki dziecka.” Wykonaliśmy prace plastyczne- szczególnie zaakcentowaliśmy prawo do życia w rodzinie, przyozdobiliśmy nasze twarze sercami w kolorze niebieskim na znak solidarności z innymi dziećmi na świecie. To był dla nas bardzo ważny dzień.

Sylwia Stępińska