PODZIĘKOWANIE DYREKTORA ZA ZAANGAŻOWANIE W KIERMASZ

      Możliwość komentowania PODZIĘKOWANIE DYREKTORA ZA ZAANGAŻOWANIE W KIERMASZ została wyłączona

Szanowni Państwo!

Piątkowy kiermasz wiosenny za nami. Wszyscy w przedszkolu jesteśmy zbudowani postawą znacznej grupy rodziców i pracowników przedszkola, którzy nie szczędzili sił, czasu i prywatnych środków na przygotowanie smakowitych ciast, babek, babeczek, rogalików, i ciasteczek. Z pierwszej grupy były nawet babeczki bezglutenowe od mamy Kingi, cudownie kolorowe galaretki od mamy Oskara i wielkie kulki lizaków na patyku od mamy Hlieba. A mama Jasia Kruka przyniosła kilkanaście własnoręcznie zrobionych gotowych zestawów łakoci. Był też wyjątkowy świąteczny baranek upieczony przez panie z naszej kuchni. Podczas porcjowania i rozkładania do pojemników tych pyszności śmiały nam się oczy i ciekła ślinka na samą myśl o łasowaniu;)) Nic też dziwnego, że w piątek kupiono wszystkie rarytasy, w tym przygotowane zestawy ciast – prawie 90 sztuk!

Nie należy zapominać o urodziwych palmach wielkanocnych wykonanych przez pracowników przedszkola pod kierownictwem p. Joanny Szcześniak. Do ósmej rano wszystkie palmy zostały wykupione. Wielką i miłą niespodzianką była dziecięca odzież ofiarowana na kiermasz przez mamę Neli z 1 grupy.

Jak zawsze zaangażowały się też mamy z zarządu naszej Rady Rodziców: panie Agata Bartczak, Wiola Pietruszka i Agnieszka Wasilewska. Razem zgodnie pracowałyśmy przygotowując kiermasz – kroiłyśmy ciasta, ustawiałyśmy stoliki. Sprzedaż poszła niezwykle sprawnie i nic się nie zmarnowało.

Drodzy Państwo! W imieniu całej przedszkolnej społeczności wszystkim zaangażowanym osobom składam serdeczne podziękowanie. Przyświeca nam wspólny cel – pragniemy, aby nasze przedszkole było miejscem przyjaznym i wyjątkowym dla dzieci i dorosłych. Taka zespołowa praca jednoczy, daje poczucie wspólnoty i siły oraz bardzo podnosi na duchu, szczególnie w trudnych czasach. Uzyskane środki zostaną dołożone do zakupu huśtawki na plac zabaw oraz częściowo zasilą budżet Rady Rodziców z przeznaczeniem na organizację przedszkolnego Dnia Dziecka.

Zgodnie z naszą wiedzą szczególnie zaangażowały się rodziny dzieci:

Grupa pierwsza: Jaś Kruk, Nela Sztuk, Hlieb Popeliushenko, Nikoś Rzepkowski, Hania Wulkiewicz, Alicja Pietrzyk, Hania Humięcka, Oskar Dłubak, Jaś Małkowski, Kaja Sakrajda, Kinga Kucharska, Julia Jóźwiak;

Grupa druga: Jan Wieczorek, Julia Łyp, Dawid Beśka, Miłosz Przydacz, Władysław Dobosiński, Julia Piaskowska, Krystyna Pokora;

Grupa trzecia: Oliwier Pietruszka;

Grupa czwarta: Kaja Wieczorek, Antoś Wasilewski, Natalka Mikulska, Tymek Pabich.

Słodkości przygotowali również pracownicy przedszkola: Justyna Jaśkiewicz, Anna Smolarek, Edyta Gagracz, Katarzyna Ratajczyk, Sylwia Stępińska, Joanna Pabich, Katarzyna Mikulska, Agnieszka Węglewska, Anna Brzezińska, Renata Kochelska, Agnieszka Grabowska;

Palmy wielkanocne tworzyły: Joanna Szcześniak, Maria Wiśniewska, Katarzyna Mikulska, Justyna Jaśkiewicz, Agnieszka Węglewska; pomagały Joanna Pabich, Sylwia Stępińska i Katarzyna Ratajczyk.

UWAGA, UWAGA!! DODATKOWA ATRAKCJA!

Spośród dzieci, których rodziny tak pięknie odpowiedziały na nasz kiermaszowy pomysł i zaangażowały się w jego realizację, we wtorek 12 kwietnia zostanie wylosowanych 7 darmowych biletów do Cyrku Korona.

Przedstawienia 19 i 20 kwietnia godz. 17:00 w Bełchatowie, ul. Staszica

 

Agnieszka Grabowska, Dyrektor Przedszkola