Podsumowanie projektu „Mały Miś w świecie literatury” w grupie IV

      Możliwość komentowania Podsumowanie projektu „Mały Miś w świecie literatury” w grupie IV została wyłączona

Przedszkolaki z grupy IV wzięły udział przedszkolnej wersji projektu „Mały Miś w świecie literatury”, w ramach której miś -Krzyś wędrował po domach naszych przedszkolaków. Zadaniem dzieci była opieka nad misiem przez kilka dni, uzupełnienie dzienniczka rysunkiem lub zdjęciem oraz wspólne z rodzicami poczytanie misiowi bajek. W ten sposób powstał wspaniały dziennik podróży, w tworzenie którego zaangażowały się wszystkie przedszkolaki oraz ich rodzice, rodzeństwo. Można podziwiać go w naszej grupie i świadczy o tym, że wspólne czytanie może dostarczać wielu radości i wspaniałych przeżyć zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Sylwia Stępińska, Joanna Szcześniak