Pierwsza wizyta w bibliotece – grupa III

      Możliwość komentowania Pierwsza wizyta w bibliotece – grupa III została wyłączona

Wprowadzenie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. W związku z tym 25 października przedszkolaki z grupy III wybrały się z pierwszą wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczercowie. Pani Anna Matuszak opowiedziała dzieciom na czym polega praca w bibliotece. Maluchy dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jakie są zasady wypożyczania książek. Tego dnia przystąpiliśmy do projektu „Z książką na start”, a do przedszkola wróciliśmy z pierwszymi wypożyczonymi książkami, jako pełnoprawni czytelnicy – posiadacze kart bibliotecznych . Serdecznie dziękujemy Pani Ani za zaproszenie i wprowadzenie nas w magiczny świat literatury.