„Pięknie mówią…wiosną” – konkurs recytatorski w gr. I

      Możliwość komentowania „Pięknie mówią…wiosną” – konkurs recytatorski w gr. I została wyłączona

20 maja w grupie I odbył się konkurs recytatorski „Pięknie mówią…wiosną”. Dzieci razem z rodzicami mogły wybrać wierszyk o tematyce wiosennej i zaprezentować go na forum grupy. Nie zabrakło tu „Przyjścia wiosny” J. Brzechwy, „Powitania wiosny” M. Konopnickiej i innych przykładów dziecięcej poezji. Ośmioro dzieci, mimo małego stresu, pięknie wyrecytowało swoje kwestie. Zdobyte przez nich lokaty przedstawiają się następująco:

I miejsce – Ala Pietrzyk

II miejsce – Inga Kulińska

III miejsce – Nela Sztuk

Wyróżnienia: Kaja Sakrajda i Ania Ratajczyk

Brawa za odważny udział należą się też: Nikosiowi Rzepkowskiemu, Hani Wulkiewicz i Julci Ryłce:-)

Gratulujemy!!!

K, Ratajczyk, E. Gagracz, A. Węglewska