„Przedszkole zdalne – w sytuacji kryzysowej spowodowanej pandemią” – wyniki ankiet

      Możliwość komentowania „Przedszkole zdalne – w sytuacji kryzysowej spowodowanej pandemią” – wyniki ankiet została wyłączona

Szanowni Państwo!

Prosząc Was o podzielenie się opinią na temat działalności naszego Przedszkola w sytuacji kryzysowej, z pewną nieśmiałością liczyłyśmy na odzew, gdyż dotychczasowe doświadczenie wskazywało na dużą aktywność i zaangażowanie Rodziców we wszystkie proponowane przez nas działania.

Oczywiście i tym razem stanęli Państwo na wysokości zadania – w badaniu wzięło udział 62 respondentów. Zebrane informacje zostały szczegółowo przeanalizowane, przemyślane i z pewnością zostaną wykorzystane w dalszej pracy. Nie oczekiwałyśmy laurek, gdyż jesteśmy zespołem nauczycieli, którzy jak wszyscy ludzie dokoła, zostali zaskoczeni sytuacją nową, nieoczekiwaną i trudną z wielu względów. Uczymy się nowych sposobów i metod działania, pracując w zmienionych warunkach, w poczuciu gwałtownej zmiany, do której nie zdążyłyśmy się odpowiednio przygotować.

Tym bardziej cenimy sobie wszystkie Państwa opinie, uwagi, spostrzeżenia i wnioski. Są dla nas doskonałym materiałem do poprawy jakości naszej pracy.

Ankieta dla Rodziców była pierwszym etapem zbierania informacji; etap kolejny to ankieta badająca opinię nauczycieli o ich pracy zdalnej. Pragniemy też porównać teraźniejsze warunki naszego i Państwa funkcjonowania do pracy stacjonarnej, jednak tym zajmiemy się po powrocie z dziećmi do przedszkola, do zwykłych obowiązków.

Serdecznie dziękujemy za Państwa dotychczasowy udział w naszym projekcie. Poniżej prezentujemy wyniki badania w formie prezentacji.

Pozdrawiamy serdecznie,

Dyrektor i Grono Pedagogiczne

https://drive.google.com/file/d/127dK4vZdSaDERU7miBsPh84zsWzbglBz/view?usp=drivesdk