Konkurs „Jajko wielkanocne” w grupie III

      Możliwość komentowania Konkurs „Jajko wielkanocne” w grupie III została wyłączona

Tuż przed świętami, bo 5 kwietnia, przedszkolaki z grupy III wzięły udział w grupowym  konkursie wielkanocnym. Zadanie konkursowe polegało na ozdobieniu sylwety jajka gotowymi elementami wyciętymi z papieru. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznych, pobudzenie wyobraźni dzieci oraz inspirowanie do pracy twórczej. Jury w składzie : p. Dyrektor Agnieszka Grabowska oraz p. Justyna Jaśkiewicz oceniało wytwory dzieci biorąc pod uwagę wkład pracy, estetykę wykonania oraz pomysłowość. Wybór był niezwykle trudny bowiem wszystkie prace były wyjątkowe. W końcu wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – Martyna Storczyk

II miejsce – Eryk Kucner

III miejsce – Natalia Januszczak

Wyróżnienie: Alicja Gruchała

Wyróżnienie Dyrektora: Igor Majcherek, Tymon Dyła, Lidia Siedlecka, Liwia Lech

Zwycięzcy otrzymali książeczki, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodką niespodzianką. Dziękujemy p. Dyrektor za przekazanie nagród dla dzieci wyróżnionych.