KONKURS FOTOGRAFICZNY: „ZMIEŃ SIĘ W ULUBIONĄ POSTAĆ Z BAJKI”

Możliwość komentowania KONKURS FOTOGRAFICZNY: „ZMIEŃ SIĘ W ULUBIONĄ POSTAĆ Z BAJKI” została wyłączona

Konkurs fotograficzny pt. „Zmień się w ulubioną postać z bajki”

1. Organizatorem konkursu fotograficznego pt. „Zmień się w ulubioną postać z bajki” jest Przedszkole Samorządowe
w Szczercowie, nauczycielki Sylwia Stępińska, Anna Bugajska.

2. Zasady konkursu są proste:

– przebierz dziecko za ulubioną postać z bajki, zrób zdjęcie w przebraniu i je wywołaj, przynieś do przedszkola i czekaj na wyniki 🙂

3. Celem konkursu jest:

– rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni dzieci i ich rodziców,

– rozpowszechnianie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

4. Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy wszystkie chętne dzieci z naszego przedszkola.

5. Format wywołanego zdjęcia w kolorze (na papierze fotograficznym MAT) to: format 15×21, oprawione ramą plexi.

6. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną pracę.

7. Fotografia powinna mieć załączoną metryczkę dziecka (imię i nazwisko, grupa wiekowa, tytuł zdjęcia, a także zawierać podpisaną deklarację zgody rodzica na wywieszenie zdjęcia na korytarzu przedszkolnym).

8. Prace należy przekazać osobiście do nauczycieli do dnia 21.11.2022r. Komisja wyłoni zwycięzców spośród uczestników do 25.11.2022r.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do bezterminowego wykorzystania prac konkursowych w całości lub w części, m.in. poprzez ich umieszczenie na korytarzu naszego przedszkola.

11. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie zdjęć na stronie internetowej.

12. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

ZAPRASZAMY!!!