Kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego – BO Łódzkie 2024

      Możliwość komentowania Kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego – BO Łódzkie 2024 została wyłączona

SZANOWNI PAŃSTWO RODZICE!

Rozpoczęło się głosowanie na projekty zgłoszone do realizacji w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego – BO Łódzkie 2024. Przypominamy, iż rok temu – wielki sukces, oba projekty zgłoszone przez mieszkańców naszej gminy zostały zakwalifikowane do realizacji. Powstanie więc przejście dla pieszych przy szkole podstawowej w Szczercowie, wielki zlot harcerzy i sympatyków zorganizowali już 3. czerwca druhowie ze szczercowskiego Hufca.

A jak będzie w tym roku? Wszystko zależy od Państwa głosów!

Nas interesuje działanie zgłoszone przez mieszkańców naszej gminy – „Historia na dwóch kółkach” – rajd rowerowy szlakiem miejsc pamięci narodowej w powiecie bełchatowskim (EBE 05)

Połączy on walor edukacyjny z integracją środowiska cyklistów i osób uprawiających turystykę rowerową oraz wszystkich zainteresowanych, poprzez zorganizowanie całodniowego wydarzenia plenerowego, obejmującego zasięgiem przynajmniej kilka miejscowości powiatu bełchatowskiego. Istotnym elementem wydaje się być promowanie postawy patriotycznej uczestników poprzez ustalenie trasy rajdu w pobliżu miejsc pamięci narodowej, jakich nie brakuje na terenie naszej gminy i powiatu.

Na Państwa głosy czekamy do 26 czerwca (poniedziałek).

Druki do pobrania z naszej strony internetowej lub u wychowawców.

Zebrane druki dostarczymy do gminy, a stamtąd zbiorczo pojadą do punktu w Bełchatowie.

Oby i tym razem udało się nam zwyciężyć!

BO_karta do głosowania