KĄCIK I OGRÓDEK JESIENNY- II GRUPA

      Możliwość komentowania KĄCIK I OGRÓDEK JESIENNY- II GRUPA została wyłączona

Okazuje się, że jesień króluje nie tylko w sadach czy ogrodach. W naszym przedszkolu można ją znaleźć w kącikach przyrody. Tegoroczna Nasza Złota Polska Jesień dała nam wiele darów. Wraz z rozpoczęciem jesieni, w każdej z grupie trwały działania zmierzające do zaaranżowania ciekawego, bogatego w dary jesieni kącika przyrody.

Podkreślić należy, iż kąciki przyrody w przedszkolu dają dzieciom możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą i są nieustannym źródłem doświadczania, odczuwania i przeżywania. Oczywiście lepiej podglądać jesień na zewnątrz, ale miło jest jednak śpiewać o niej, gdy mamy ją w zasięgu wzroku !!!

Jesienne rośliny ozdobiły także nasze PRZEDSZKOLNE OGRÓDKI J

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ RODZICOM:

DAGMARKI, MARTUSI, LENKI J., MARTYNKI R., OLIWKI, MIŁOSZKA J., HANI G., FRANIA, FABIANKA, PIOTRUSIA, ALANKA, MICHASI, MIŁOSZKA K., ALI I IGI.

            Anna Smolarek