Język angielski 'Let’s go to the farm’ dla wszystkich grup

Możliwość komentowania Język angielski 'Let’s go to the farm’ dla wszystkich grup została wyłączona

Hello, Children!

Najpierw zaśpiewamy piosenkę na powitanie dla 3-latków (tak zawsze się witamy, na słowo 'hello’ machamy rączkami):

A tak witają się 4-latki:

Dzisiaj porozmawiamy sobie o zwierzątkach gospodarskich. Na początku poznamy kilka słówek. Obejrzyjcie filmik i powtarzajcie razem za nagraniem:

Potem poćwiczcie naukę słów za pomocą figurek, które na pewno macie w domu. Przy każdym zwierzątku, poza jego nazwą, prezentujcie także odgłosy, jakie ono wydaje. Z pewnością to Was rozśmieszy:-)

Jeżeli macie możliwość (odpowiednią ilość miejsca, czasu itp.) możecie zbudować w całą minifarmę… i bawić się nią! Świetną piosenką, która nada się dla dzieci w każdym wieku jest wykorzystywana przeze mnie w przedszkolu Let’s Go To The Farm:

I coś z wykorzystaniem muzyki klasycznej:

Na koniec pokolorujcie wybrane zwierzę lub zwierzęta:

Bye, bye (4-latki):

W 3-latkach żegnamy się na tę samą melodię, co na powitanie, tyle że śpiewamy „Bye, bye, everyone”.

Good luck!

K.Ratajczyk