Grupa IV „ŻÓŁTA”

Możliwość komentowania Grupa IV „ŻÓŁTA” została wyłączona

Wychowawcy: mgr Joanna Szcześniak, mgr Sylwia Stępińska
Pomoc nauczyciela: Katarzyna Mikulska

Grupa IV „żółta” liczy 23 bardzo wesołych i pomysłowych 3- latków oraz 2 dociekliwych 4- latków. To właśnie my jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Lubimy zabawy na placu zabaw i spacery na świeżym powietrzu. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostamy wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.