Grupa I

Możliwość komentowania Grupa I została wyłączona

Grupa I ,,Zielona”

liczy 19 dzieci w wieku 3 lat i 6 dzieci 4-letnich. Pracują w niej nauczycielki: p. Katarzyna Ratajczyk i p. Anna Bugajska oraz pomoc nauczyciela – p. Agnieszka Węglewska.

Dzień dobry, to my – przedszkolaki z grupy I mieszanej, bo mamy po 3 i 4 latka. Choć dopiero niedawno się poznaliśmy, to już lubimy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy i rysujemy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Codziennie stajemy się coraz bardziej  samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam dużo radości i nowe doświadczenia.