Grupa I „Zielona”

Możliwość komentowania Grupa I „Zielona” została wyłączona

liczy 25 dzieci w wieku 4 lat. Pracują w niej nauczycielki: mgr Katarzyna Ratajczyk, mgr Anna Bugajska oraz pomoc nauczyciela – p. Agnieszka Węglewska.

Dzień dobry, to my – przedszkolaki z grupy I „Zielonej”. W tym roku przedszkolnym uczęszcza do nas 16 dziewczynek i 9 chłopców. Bardzo lubimy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Do przedszkola przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy i rysujemy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam dużo radości i nowe doświadczenia.