Gminne Igrzyska Przedszkolaków w Chabielicach – nagrania

      Możliwość komentowania Gminne Igrzyska Przedszkolaków w Chabielicach – nagrania została wyłączona

23 maja 2022r. reprezentanci naszego przedszkola wraz z opiekunami pojechali na Gminne  Igrzyska Przedszkolaków w Chabielicach, które odbyły się pod nazwą „EKOprzedszkolaki zdobywają górskie szlaki”. Tym samym, podczas uroczystości poza pokonywaniem szczytów swoich fizycznych możliwości wśród zawodników, nie zabrakło występów uczniowskich „kapeli” góralskich. W górskiej scenerii mogliśmy podziwiać owieczki, górali i góralki, pracowite mrówki, biedronki w kropki oraz muzyczny duet rodzeństwa Kukuczków. 

W kategorii 3 i 4 latów nasze przedszkolaki zajęły II miejsce. Należą im się ogromne brawa:)

Sylwia Stępińska, Katarzyna Ratajczyk, Joanna Pabich