Zajęcia biblioteczne z okazji Dnia Książki- grupa IV

      Możliwość komentowania Zajęcia biblioteczne z okazji Dnia Książki- grupa IV została wyłączona

22 kwietnia 2022r. grupa IV z okazji zbliżającego się Dnia Książki wraz z opiekunami odwiedziła Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczercowie. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Pani Ania Matuszak- bibliotekarka pokazała dzieciom zbiór różnorodnych książek (książki: dźwiękonaśladowcze, kontrastowe, aktywizujące/ interaktywne, z ruchomymi elementami itp.), a także omówiła zasady korzystania z nich. Największą radość sprawiło dzieciom oglądanie przygotowanego zbioru książeczek.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem zapoznały się z pomieszczeniami biblioteki, ich przeznaczeniem oraz zbiorami, które się w niej znajdują. Na koniec spotkania wręczyliśmy pani Ani podziękowanie, miłą niespodzianką było to iż każde dziecko otrzymało zakładkę do książki.

Dziękujemy za ciekawą lekcję biblioteczną:)

Sylwia Stępińska