DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- GRUPA IV

      Możliwość komentowania DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA- GRUPA IV została wyłączona

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce.
Dzieci z grupy IV świętowanie rozpoczęły od wysłuchania życzeń od p. Sylwii. Odśpiewaliśmy uroczyste sto lat, każde dziecko zostało obdarowane odznaką: SUPER PRZEDSZKOLAKA. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania- powstały czarodziejskie obrazy malowane piłeczkami, dzieci składały obrazki z części, bawiły się balonami, uczestniczyły we wspólnych zabawach ruchowych i muzycznych Z CHUSTĄ. W tym dniu każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo: tak jak król i królowa.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.