Dzień Postaci z Bajek w gr II. 7.11.2022

      Możliwość komentowania Dzień Postaci z Bajek w gr II. 7.11.2022 została wyłączona

Dziś z okazji Dnia Postaci z Bajek, przypomnieliśmy sobie niektórych bohaterów książkowych i telewizyjnych, z ulubionych bajek naszych przedszkolaków. Dzieci bardzo się ucieszyły, ponieważ postacie bajkowe zagościły w ich sali. W bajkach i baśniach maluchy odnajdują często swoich najlepszych przyjaciół, wzory do naśladowania. Przedszkolaki od tych postaci wiele się uczą.

Bawiliśmy się wspólnie przy opowiadaniu, w którym postacie z bajek się wymieszały. Szukaliśmy kolorów kojarzonych z danym bohaterem bajkowym. Naszym specjalnym gościem była Anna Matuszak z Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczercowie, która przeczytała bajeczki z serii „Psi Patrol” i „Świnka Peppa”. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

A. Bugajska