DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA- II GRUPA

      Możliwość komentowania DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA- II GRUPA została wyłączona

W dniu 23.11.2018r. nasze przedszkolaki z grupy II uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, konkursy, bawiły się przy piosenkach oraz wykonały prace plastyczną.  Nie zabrakło również czytania w ramach projektu „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

                                                                                                                                ANNA SMOLAREK