DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA- II GRUPA

      Możliwość komentowania DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA- II GRUPA została wyłączona

18 stycznia w II grupie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, data ta nie jest przypadkowa, bowiem 18 stycznia 1882 r. urodził się pisarz Alan Aleksander Milne, autor cudownych przygód Kubusia i jego przyjaciół. Z tej okazji odwiedziła nas pani Anna Matuszak. Zabawę rozpoczęliśmy od głośnego czytania w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Kolejnym punktem były zabawy ruchowe, rymowanki, odgadywanie zagadek oraz konkursy. Po zabawie przyszedł czas na małe, co nieco! Odbyła się degustacja miodu, okazało się, że jest to również przysmak naszych przedszkolaków! Bez wątpienia był to cudowny dzień! Dzisiejsze zajęcia utwierdziły nas w przekonaniu, że Kubuś Puchatek jest najbardziej kochanym przez dzieci misiem na świecie!

ANNA SMOLAREK