DZIEŃ GOFRA- GRUPA III

      Możliwość komentowania DZIEŃ GOFRA- GRUPA III została wyłączona

Międzynarodowy Dzień Gofra przypada 25 marca z tej okazji grupa III „czerwona” postanowiła świętować go w wyjątkowy sposób. Podczas zajęć kulinarnych dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat gofrów . Poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego, doskonaliły umiejętność posługiwania się sztućcami. Utrwaliły przestrzeganie zasad higieny podczas posiłków oraz nawyków kulturalnego zachowania się przy stole. Przedszkolaki zapoznały się z urządzeniem elektrycznym jakim jest mikser kuchenny i z przepisem na pyszne gofry. Przedszkolaki z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite, było słodko, smacznie i zdrowo.

Sylwia Stępińska