DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

      Możliwość komentowania DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ została wyłączona

Przedszkole to wyjątkowe miejsce, a nauczyciel to niezwykle ważna osoba w życiu małych dzieci – to autorytet, opiekun. Bycie nauczycielem przedszkola jest nie tylko zawodem, ale także odpowiedzialną misją. Świadomy nauczyciel przedszkola musi mieć wyobraźnię dziecka, musi umieć myśleć jak dziecko, budować wypowiedzi zrozumiałe dla każdego malucha, musi być specjalistą bo jak inaczej rozbudzi pasje, zamiłowania, talenty u swoich wychowanków? I rzecz najważniejsza… Nie da się wykonywać zawodu nauczyciela nie kochając dzieci.

Dziś w naszym Przedszkolu Samorządowym obchodziliśmy Dzień Nauczyciela – Święto Edukacji Narodowej był to szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników. Dzień niezwykły bowiem dzieci poprzez śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność. Na zakończenie części artystycznej, odśpiewano tradycyjnego „Sto lat” goście oraz pracownicy przedszkola obdarowani zostali kwiatami, a p. wz. Dyrektora podziękowała wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy i zaprosiła na słodki poczęstunek.

Anna Stanisławska- Opalińska