Dzień Chłopaka oraz koncert muzyczny w grupie IV- 29.09.2023r.

      Możliwość komentowania Dzień Chłopaka oraz koncert muzyczny w grupie IV- 29.09.2023r. została wyłączona

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopcówktóre obchodzimy 30 września (my je obchodziliśmy w naszej grupie 29 września:) ). W tym dniu dziewczynki wręczały chłopcom upominki, zakupione przez rodziców oraz złożyły życzenia, zaśpiewały sto lat  i uściskały .

Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci przygotowanego przez rodziców. Dziękujemy bardzo pani Marlenie Rzepkowskiej za przygotowanie dla dzieci mini galaretek:)

Koncert muzyczny 🎶

Dzieci miały możliwość poznać drewniany instrument dęty jakim jest fagot. Ciekawostka- to najdroższy z instrumentów.

Sylwia Stępińska