DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU- II GRUPA

      Możliwość komentowania DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU- II GRUPA została wyłączona

Dzień Bezpiecznego Internetu, to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. W ramach obchodów  Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Sieciaki.pl.”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego.

W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

ANNA SMOLAREK