DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2021- II GRUPA

      Możliwość komentowania DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2021- II GRUPA została wyłączona

„Mały Miś i Dzień Bezpiecznego Internetu” to kolejna ogólnopolska akcja dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i przedszkolaków, która narodziła się z pomysłu dyrektora kolbuszowskiego przedszkola. Jest odpowiedzią na zaproszenie Polskiego Centrum Programu Safer Internet do organizowania inicjatyw z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. W ramach wspomnianych obchodów dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Sieciaki.pl.”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Każde z dzieci zostało obdarowane plakietką z logiem DBI, a potem w ramach zadania plastycznego mogły pokolorować obrazki związane z Internetem.

Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach

W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

ANNA SMOLAREK