Dzień Babci i Dziadka w grupie I

      Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka w grupie I została wyłączona

W miniony czwartek 30 stycznia 2020 roku licznie gościliśmy wspaniałych gości – Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków. Imprezę składającą się z dwóch części rozpoczęła Pani Dyrektor. Po uroczystym powitaniu dzieci zaprezentowały gościom przedstawienie jasełkowe, a po przerwie na poczęstunek – występ słowno-muzyczny, na który składał się popisowy występ: Ani (babcia Gienia), Jasia (dziadek Stefan) oraz Lilianki i Marcelka (kotki), a także pięknie wyrecytowane wierszyki i wyśpiewane piosenki. Zwieńczeniem popisów naszych przedszkolaków były tańce na krzesłach, na które dziadkowie zareagowali bardzo żywo, włączając się do zabawy.

Wyjątkową chwilą było niewątpliwie odśpiewanie przez najmłodszych „Sto lat” oraz wręczenie kochanym seniorom prezentów. Na koniec zostali Oni zaproszeni przez swoje wnuczęta do tańców i pląsów. Serdecznie dziękujemy za przybycie, wspaniałą zabawę i miłe słowa:-)

K. Ratajczyk, A.Bugajska, R. Ławniczek