Możliwość komentowania „Dziecko w przedszkolu w czasie pandemii – poczucie bezpieczeństwa” – raport z ewaluacji wewnętrznej została wyłączona
Drodzy Rodzice!
Nasza ewaluacja wewnętrzna „Dziecko w przedszkolu w czasie pandemii – poczucie bezpieczeństwa” jest już zakończona. Jesteśmy wdzięczni za Państwa udział w badaniu, a Wasze opinie są dla nas niezwykle ważne i pomocne. Wspólnie tworzymy nasze Przedszkole i w poczuciu odpowiedzialności za jego rozwój staramy się sięgać do wszelkich dostępnych źródeł informacji. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do zapoznania się z prezentacją dostępną w linku.
Dyrekcja i Nauczyciele