Andrzejki w grupie I

      Możliwość komentowania Andrzejki w grupie I została wyłączona

Czas Andrzejek już nadchodzi, w szkole o to się rozchodzi.                                                                 Bo Andrzejki – czas niezwykły, a do tego już przywykły                                                                              w szkole wszystkie ananasy – no dosłownie – z każdej klasy!                                                                No bo Andrzej – ten kołodziej, to już dziewcząt jest dobrodziej!                                                              Aby wróżba się spełniła – każda już go poprosiła, i ostrożnie wosk się leje,                                      bo z tym wiążą się nadzieje…                                                                                                                         Chłopcy nie są gorsi wcale, cieszą się, jak w karnawale.                                                                      Wróżby – chociaż niepoważne – obserwują dość uważnie.                                                                       Bo to wielka tajemnica – czas Andrzejek tak zachwyca!

W piątek 29 listopada nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb andrzejkowych. W ten dzień każdy miał okazję ,,poznać swoją przyszłość”. Była to dobra okazja do integracji grupy i zapoznania się z tradycją andrzejkową.

K. Bojakowska