„W karnawale same bale…” – gr. I

      Możliwość komentowania „W karnawale same bale…” – gr. I została wyłączona

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W czwartek 6 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu strojów nie było końca. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, poszliśmy na zdjęcia, a potem rozpoczęliśmy bal. 

Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców, przeplatanych zabawami oraz konkursami, Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

K. Ratajczyk & R. Ławniczek