Zajęcia teatralne w grupie I

      Możliwość komentowania Zajęcia teatralne w grupie I została wyłączona

Nasze maluchy z grupy I miały wizytę tajemniczego gościa. Tym razem podczas zajęć teatralnych dzieci doskonaliły swoją wymowę. Na zajęciach stworzyliśmy razem długiego węża, odganialiśmy brzęczącą muchę i naśladowaliśmy mokre żaby i głodne bociany, to było bardzo śmieszne. Na koniec czekało nas prawdziwe wyzwanie, pomimo że jesteśmy jeszcze mali, jesteśmy już aktorami….  Razem z naszych gościem odgrywaliśmy różne role, byliśmy: kotem, pralką, ogórkami kiszonymi, kubeczkiem i czapką. Bardzo miło wspominamy zajęcia i czekamy na kolejną porcję śmiechu.

                                                                                                                        Katarzyna Tyc- Brożyna