WYMIANA KSIĄŻEK W BIBLIOTECE- GRUPA III

      Możliwość komentowania WYMIANA KSIĄŻEK W BIBLIOTECE- GRUPA III została wyłączona

27 marca 2019 r. dzieci z grupy III przyniosły do przedszkola książki, które wypożyczyły z Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczercowie. Zadaniem przedszkolaków było przeczytanie wraz z rodzicami, dziadkami lub starszym rodzeństwem wybranych książek. Wybraliśmy się do biblioteki, aby oddać przeczytane książki oraz wypożyczyć inne wybrane przez siebie pozycje
WARTO CZYTAĆ! Czytanie to doskonała forma kontaktu z dzieckiem, znakomity sposób zaspokajania jego potrzeb emocjonalnych. Dziecko słucha wówczas głosu zaangażowanego w czytanie rodzica, dziadków itp., może obserwować jego mimikę i gesty. Jest to świetny czas do wspólnej zabawy i śmiechu, ale też do prowadzenia rozmów.

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska