WIZYTA STOMATOLOGA- II GRUPA

      Możliwość komentowania WIZYTA STOMATOLOGA- II GRUPA została wyłączona

W naszej grupie odbyło się spotkanie z lekarzem stomatologiem Panią Ewą Bachman z gabinetu stomatologicznego „STOMA A.K.” w Zelowie. Pani stomatolog opowiedziała dzieciom, jak dbać o zęby i higienę jamy ustnej. Zwróciła szczególną uwagę na prawidłowe odżywianie. Wyjaśniła przedszkolakom, co robić, aby zęby jak najdłużej pozostały zdrowe. Pokazała, jak prawidłowo szczotkować zęby. Zachęciła również do wizyt w gabinecie stomatologicznym i oswajała dzieci z narzędziami stomatologicznymi poprzez kontrolę wszystkim ząbków. Dzieci były bardzo zainteresowane tematem.

Na koniec spotkania Pani Ewa podarowała dzieciom  kolorowanki i „Dyplomy Białego Uśmiechu”.  Ta wizyta z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci;)

ANNA SMOLAREK