WALENTYNKOWO W GRUPIE III I IV

      Możliwość komentowania WALENTYNKOWO W GRUPIE III I IV została wyłączona

„14 luty- Dzień Zakochanych to przede wszystkim czas, w którym okazujemy uczucie tym, których kochamy. I mimo, że jest to przede wszystkim święto tych nieco starszych, to nie można zapomnieć o dzieciach, które również mają potrzebę miłości i chcą się nią dzielić z innymi”.
W tym dniu dzieciaki przyszły do przedszkola odpowiednio ubrane- dominował kolor czerwony. Przed śniadaniem wykonaliśmy żelki walentynkowe. Następnie przeczytaliśmy Walentynowy list jaki otrzymaliśmy do tajemniczego Walentego, rozpakowaliśmy także od niego paczkę i wybraliśmy tylko pasujące podarunki. Wszyscy razem świetnie się bawiliśmy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, kapelusza, a także  tańczyliśmy z balonami. Dzieci wykonały drzewka walentynkowe. Degustowaliśmy żelki. Na koniec wykonaliśmy walentynkowe zdjęcia. To był dzień pełen wrażeń i bardzo serdecznyyyyyyyyy….

S. Stępińska, K. Tyc-Brożyna, J. Węglewska