14 maja 2026 r. grupa I oraz III uczestniczyły w wyjątkowym teatrzyku kukiełkowym pt.
„Jaś i Małgosia”, który odbył się w bibliotece. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem
śledziły przygody rodzeństwa w zaczarowanym lesie oraz spotkanie z tajemniczą chatką z
piernika. Przedstawienie dostarczyło przedszkolakom wielu emocji, radości i okazji do
wspólnej zabawy. Mali widzowie aktywnie uczestniczyli w spektaklu, odpowiadali na
pytania bohaterów i głośno kibicowali Jasiowi i Małgosi. Spotkanie w bibliotece było
również doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz poznawania
świata baśni. Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę!
















