SPOTKANIE Z OGRODNIKIEM- GRUPA III

      Możliwość komentowania SPOTKANIE Z OGRODNIKIEM- GRUPA III została wyłączona

10 kwietnia 2019 r.  korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na spacer oraz odwiedziliśmy  gospodarstwo Państwa Fijałkowskich. Pan Zdzisław  oprowadził nas po swoich szklarniach i foliach, w których hoduje kwiaty oraz warzywa- rzodkiewkę, sałatę. Przedszkolaki poznawały pracę Ogrodnika – pan Zdzisław opowiadał dzieciom o swojej pracy i zaznajamiał ze sprzętem potrzebnym do utrzymania ogrodu w dobrej kondycji. Na koniec wizyty zostaliśmy obdarowani rzodkiewką  oraz pięknym bukietem tulipanów, a także sadzonkami wiosennych kwiatów, które posadziliśmy w naszym przedszkolnym ogródku. Bardzo dziękujemy Panu Zdzisławowi Fiałkowskiemu za miłe spotkanie.

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska