SPOTKANIE Z BIBLIOTEKARKĄ W GRUPIE IV

      Możliwość komentowania SPOTKANIE Z BIBLIOTEKARKĄ W GRUPIE IV została wyłączona

W grupie IV odbyło się wyjątkowe spotkanie z bibliotekarką p. Anią Matuszak. Dzieci miały okazję poznać pracę bibliotekarza oraz dowiedzieć się, jak należy dbać o książki. Pani bibliotekarka przeczytała przedszkolakom wybraną książkę i zachęciła dzieci do wspólnego czytania książek w domu. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały bajek, oglądały kolorowe książeczki oraz chętnie odpowiadały na pytania. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, a dzieci obiecały często odwiedzać bibliotekę i rozwijać swoją miłość do książek.