MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK- GR. IV

      Możliwość komentowania MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK- GR. IV została wyłączona

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

W poniedziałek 9 listopada 2020r. obchodziliśmy w naszej grupie Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Głównym założeniem dzisiejszego dnia było popularyzowanie tradycyjnych bajek, które czytane są z pokolenia na pokolenie.
Dzieci w tym dniu przybyły do przedszkola przebrane za najróżniejsze postaci bajkowe
i wspólnie przeniosły się do krainy baśni.  Wszyscy wspaniali się bawili wcielając się w rybaka łowiącego rybki, kopciuszka oddzielającego fasolę od grochu czy tańczącego krasnoludka. Swoją wiedzę na temat znanych i lubianych baśni dzieci mogły sprawdzić rozwiązując zadania Czerwonego Kapturka. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci pierników od Baby Jagi i jabłka od Królewny  Śnieżki.