MAŁY MIŚ I DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU- GRUPA III

      Możliwość komentowania MAŁY MIŚ I DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU- GRUPA III została wyłączona

Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł w tym roku na dzień 5 lutego. W grupie III obchodziliśmy ten dzień 6 lutego. W ramach wspomnianych obchodów dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii „Sieciaki.pl.”, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielki na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Doskonale poradziły sobie w konkursie quizowym z pytaniami dotyczącymi obejrzanych bajek. Każde z dzieci zostało obdarowane plakietką z logiem DBI. 

Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach.  W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska