JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE- GRUPA III

      Możliwość komentowania JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE- GRUPA III została wyłączona

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.

Dnia 18.12.2018 r. dzieci z grupy III – 4 latków zaprosiły swoich najbliższych na „Jasełka. W przygotowaniach do uroczystości brali również udział rodzice, którzy przygotowali dla swoich dzieci piękne stroje oraz poczęstunek. Piękna sceneria oraz oprawa muzyczna wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Na scenie nie zabrakło aniołów, pasterzy, Józefa, Maryi, a do Pana Jezusa przybyli Trzej Królowie. Występy w wykonaniu dzieci wprawiły zaproszonych gości w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły, dlaczego co roku, z niecierpliwością czekamy właśnie na te święta. Zorganizowaliśmy także warsztaty świąteczne dla rodziców i dzieci. Wspólne wykonanie świątecznych ozdób z masy solnej oraz kartek sprawiło wiele radości i uśmiechu. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.