GÓRA GROSZA

      Możliwość komentowania GÓRA GROSZA została wyłączona

Jak  co roku nasze przedszkole i tym razem przystąpiło do organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom akcji zbierania monet z przeznaczeniem na pomoc  dla dzieci, które nie wychowują się w swoich domach rodzinnych. Do 02. 01.2019r. zebraliśmy łącznie kwotę 203,92 (dwieście trzy złote 92/100) – nasz dotychczasowy rekord w przedszkolu miał miejsce kilka lat temu. Wówczas  była to suma przekraczająca 600,00 (sześćset złotych).  W tym roku nie pobiliśmy rekordu ale dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i wrzucili monety do naszych skarbonek.

Zbiórka w grupach przedstawiała się następująco:

Grupa I (zielona) zebrała kwotę 56,00

Grupa II (niebieska) – 33,24

Grupa III (czerwona) – 24,16

Grupa IV (żółta) – 90,62

Cała zebrana kwota zgodnie z regulaminem przekazana zostanie organizatorowi.

Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie programu na terenie przedszkola: A. Smolarek, J. Szcześniak.