DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA- GRUPA IV

      Możliwość komentowania DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA- GRUPA IV została wyłączona

„Czy to jutro czy to dziś zawsze jest potrzebny miś” – wiedzą o tym duzi i mali. Wiedzą o tym przedszkolaki i pamiętają, że 25 listopada pluszowy miś obchodzi swoje święto. Z tej okazji dzieci z grupy IV w piątek 23 listopada przyniosły swoje misie do przedszkola na wspólne świętowanie. Ważnym punktem tego dnia było wykonanie misiowych ciasteczek. Już rano przygotowane zostało kruche ciasto, a po śniadaniu każde dziecko po uprzednim dokładnym umyciu rąk lepiło swoje ciasteczko przedstawiające głowę misia. Radości było co nie miara, każdy bardzo się starał, aby jego dzieło było piękne i wszystkim się udało. Kiedy ciasteczka powędrowały do pieca w przedszkolnej kuchni dzieci brały udział w różnych zabawach i nikt nie narzekał na nudę. Nie obyło się też bez degustacji miodu i okazało się, że nie tylko misie go uwielbiają. Gotowe ciasteczka wszystkich zachwyciły, niestety trzeba było poczekać aż wystygną. Na szczęście można było skonsumować Misia Lubisia ufundowanego przez Radę Rodziców – dziękujemy, a misiowe ciasteczko zabrać do domu. Dzień upłynął nam pod znakiem dobrej zabawy i razem z naszymi pluszowymi ulubieńcami już czekamy na kolejne święto Pluszowego Misia.