DZIEŃ BABCI I DZIADKA- GRUPA IV

      Możliwość komentowania DZIEŃ BABCI I DZIADKA- GRUPA IV została wyłączona

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich.

Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie . Przygotowaliśmy swój program artystyczny , w którym dzieci pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały mydełka, które samodzielnie wykonały na warsztatach mydlarskich. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne.

Dziękujemy:)

J. Szcześniak, S. Stępińska