„Dzieciaki Sadzeniaki” – warsztaty ogrodnicze gr.I w Leroy Merlin

      Możliwość komentowania „Dzieciaki Sadzeniaki” – warsztaty ogrodnicze gr.I w Leroy Merlin została wyłączona

Na początku listopada grupa I udała się na warsztaty ogrodnicze „Dzieciaki Sadzeniaki” do marketu Leroy Merlin w Bełchatowie. Na początku pani Monika oprowadziła nas po sklepie, pokazując jego asortyment, zwracając szczególnie uwagę na produkty ekologiczne, pozwalające nam dbać o środowisko. Dowiedzieliśmy się, jak i gdzie można segregować śmieci w Leroy Merlin, gdzie znaleźć energooszczędne baterie, ekologiczne farby, itp. Następnie mieliśmy zajęcia praktyczne. Dzieci ubrały fartuszki, sięgnęły po rękawiczki, łopatki, doniczki, ziemię i … posadziły swoją roślinkę – bluszcz. Fakt wyboru doniczki i samodzielnego sadzenia roślin były ogromną frajdą dla wszystkich dzieci! Na koniec dzieci dostały dyplomy uczestnictwa w warsztatach i małe upominki z logo sklepu Leroy Merlin.

Serdecznie dziękujemy miłej Pani Monice i marketowi Leroy Merlin za ciekawą lekcję przyrody!!!

K.Ratajczyk & koleżanki z grupy I